Dr. Sezai Fındıklar

 25 Yıllık Hekimlik Hayatımın kısa bir özeti

Dr. Sezai Fındıklar Kayseri'de Akpunktur, Hacamat, Ozon, Sülük, Glutatyon ve daha birçok tedavi konusunda hizmet veren 25 yılı aşkın hekimlik mesleğini yapan bir alternatif tıp doktorudur.

Eğitim Hayatı

1971 yılında Yozgat’ın Yerköy ilçesinde doğdu. Polis bir ailenin çocuğu olduğu için eğitimini farklı illerde tamamladı. Hedefinde her zaman iyi bir hekim olmak vardı. Üniversiteyi, Gülhane Askeri Tıp Akademisinde okudu.

Edirne, Sarıkamış, Muğla ve son olarak da Kayseri Tugay Komutanlığında Başhekimlik yaptı. 2010 yılında Bakü Ateşeliğinde Sağlık Şube Müdürlüğü görevini yaparken, dünyaca ünlü Profesör Doktor Etibar Kazımov’dan birebir ‘Akupunktur’ eğitimi aldı. Eğitimleri esnasında 300 hastalıkta mucizevi etkilerini gözlemledi. 2013 yılında Binbaşı rütbesi ile emekli oldu. Aynı zamanda; İbni Sina, Acıbadem, Kızılay, Güneş Hastanesinde görev yaptı.

Dr. Sezai Fındıklar Akupunktur Tedavisi

25 yılı aşkın Tecrübe

Eğitimlerine, Ankara Akupunktur Derneğinin düzenedikleri İleri Kulak Akupunkturu, Mezoterapi, Dolgu, Botoks ve Kök Hücre Tedavisini ekledi. Amerikalı akupunktur hocası Marta Lucas’tan Kozmetik Akupunktur, Nabız ve İnfertilite  eğitimlerini aldı. Sağlık Bakanlığı onaylı geleneksel tıp alanında Hacamat (Kupa) tedavisi, Sülük tedavisi, Apiterapi, Ozonterapi’yi de ekledi. Kayseri Memorial Hastanesinde Acil Sorumlusu ve Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

25 yılı aşkın süredir hekimlik tecrübesini birçok hocasından el alarak doğu ve batı tıbbının mucizevi tedavi yöntemlerini Kayseri’de bulunan kliniğimizde uygulanmaktadır.

Kayseri’de bulunan kliniğimizde Akupunktur Tedavisi, Hacamat Tedavisi, Ozon Tedavisi, Sülük Tedavisi, Glutatyon Tedavisi, Kırışıklık Tedavisi ve daha birçok tedavi ile hizmet vermekteyiz.

Dr. Sezai Fındıklar Türkiye’de estetik akupunktur (Kozmetik Akupunktur) eğitimi almış ve bu konuda uzmanlaşmış sayılı doktorlardan biridir.

Dr. Sezia Fındıklar

Sağlıklı yaşam için, işin uzmanından profesyonel destek sağlıyoruz. Tedavi merkezimize siz de gelin sağlıklı olun.
Dr. Sezai Fındıklar Akupunktur, Hacamat, Ozon, Glutatyon ve daha birçok tedaviyi başarılı şekilde uygulamaktadır.

Dr. Sezai Fındıklar Uyarıyor!

Play Video

Takip Edin!

Dr. Sezai Fındıklar Kayseri'de Akpunktur, Hacamat, Ozon, Sülük, Glutatyon ve daha birçok tedavi konusunda hizmet veren 25 yılı aşkın hekimlik mesleğini yapan bir alternatif tıp doktorudur.

Alternatif Tıp Doktoru

İletişime geçin!
Merhaba!
Merhaba!

Ben Dr. Sezai Fındıklar

Size nasıl yardımcı olabilirim ?