Dr. Sezai Fındıklar

Dr. Sezai Fındıklar

ustban

Dr. Sezai FINDIKLAR

Dr. Sezai FINDIKLAR

1971 yılında Yozgat’ın Yerköy ilçesinde doğdu. Polis bir ailenin çocuğu olduğu için eğitimini farklı illerde tamamladı. Hedefinde her zaman iyi bir hekim olmak vardı. Üniversiteyi, Gülhane Askeri Tıp Akademisinde okudu.

Edirne, Sarıkamış, Muğla ve son olarak da Kayseri Tugay Komutanlığında Başhekimlik yaptı. 2010 yılında Bakü Ateşeliğinde  Sağlık Şube Müdürlüğü görevini yaparken, dünyaca ünlü Profesör Doktor Etibar Kazımov’dan birebir ‘Akupunktur’ eğitimi aldı. Eğitimleri esnasında 300 hastalıkta mucizevi etkilerini gözlemledi. 2013 yılında Binbaşı rütbesi ile emekli oldu. Aynı zamanda; İbni Sina, Acıbadem, Kızılay, Güneş Hastanesinde görev yaptı.

Eğitimlerine, Ankara Akupunktur Derneğinin düzenedikleri İleri Kulak Akupunkturu, Mezoterapi, Dolgu, Botoks ve Kök Hücre Tedavisini ekledi. Amerikalı akupunktur hocası Marta Lucas’tan Kozmetik Akupunktur, Nabız ve İnfertilite  eğitimlerini aldı. Sağlık Bakanlığı onaylı geleneksel tıp alanında Hacamat (Kupa) tedavisi, Sülük tedavisi, Apiterapi, Ozonterapi’yi de ekledi. Kayseri Memorial Hastanesinde Acil Sorumlusu ve Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

20 yılı aşkın süredir hekimlik tecrübesini birçok hocasından el alarak doğu ve batı tıbbının mucizevi tedavi yöntemleri kliniğimizde uygulanmaktadır.

BELGELERİMİZ

[fancygallery id=”1″ album=”1″]

Call Now ButtonHemen Ara: 0505 544 49 98