Tedavilerimiz

Tedavilerimize göz atın. Tedavi merkezimizde sağlığına kavuşan binlerce kişiden biri olmak isterseniz mutlaka bizden randevu alın.

Akupunktur Tedavisi

Akupunktur aslında Latin terminolojide “akus; iğne, punctus; batırmak”anlamına gelmektedir. Kadim uygarlıkların hastalık ve tedavilerle ilgili bilgi ve deneyimlerinden günümüze aktarılan ve yeni çalışmalarla daha da geliştirilen bir, doğal tedavi yöntemidir.

Hacamat Tedavisi

Hacamat tedavisi yapılacak bölge belirlendikten sonra deri neşter yardımı ile çizilir. Vakumlu camı çizik cilde koyun ve kirli kanı alın. Hacamat evde yapılabileceği gibi klinikte de yapılabilir. Hacamat yaptırdığınız kişinin işin uzmanı olduğundan emin olmayı sakın ihmal etmeyin.

Ozon Tedavisi

Medikal ozon, özel bir jeneratörde saf oksijen ile üretilir. Bu bir tür ozon terapisidir, diğer tedavilere ek olarak, tek başına değil, diğer ilaç tedavileri ile kombinasyon halinde de kullanılır. Bağışıklık sistemini aktive edebilir ve hasarlı fonksiyonların onarılmasında kullanılır.

Sülük Tedavisi

Günümüzde sülük tedavisi biyolojik etkileri açısından “benzeri olmayan” bir tedavi yöntemi olarak nitelendirilmektedir.

Glutatyon Tedavisi

Glutatyon, mitokondrinin (hücrelerin enerji santrali) sağlıklı işlevi için gereklidir. Mitokondriyal hasar veya anormal işlev, kanser sürecinde çok önemlidir. Mitokondrinin çalışması toksinler veya sağlıksız bir hücresel ortam tarafından bozulduğunda, hücre daha ilkel bir nefes alma biçimine dönüştüğünde (nefes almak için oksijen yerine glikoz (şeker) kullanarak) kanserli hale gelecektir.

Dolgu Tedavisi Nedir ?

Dolgu, genellikle yüzdeki kırışıklıkları veya ezikleri gidermek için kullanılan kozmetik bir ajandır ve genellikle hyaluronik asit adı verilen bir madde ile enjekte edilir. Dolgu tedavisinde hastanın şikayet ettiği bölgede vücuda herhangi bir zarar vermeden kaybolabilen bir madde kullanılır ve kötü görüntünün giderilmesi için girişimde bulunulur. Bu tedavinin başarı oranı çok yüksektir ve herhangi bir olumsuz durum söz konusu değildir.

Kırışıklık Tedavisi (H-100)

H-100 (Gençlik Aşısı), insan vücudunda doğal olarak bulunan, ancak yaşla birlikte değişen Glicine, L-Proline, L-Lysine ve L Leusin gibi hyaluronik asit ve esansiyel amino asit içeriğine sahip patentli bir serumdur. azaltın. Türkiye’nin bir ilki ve H100, hyaluronik asit içeren mannitol sayesinde sadece mannitol içeren bir kokteylde dokularda cildi yenileyebilir.

Kök Hücre Tedavisi

H-100 olarak da bilinen gençlik aşısı, yaşlanmayla savaşmak için kullanılan en etkili formüllerden biridir. Cerrahi müdahale gerektirmeyen, sonuçları hızlıca görebileceğiniz gençlik aşısı uygulaması, cildi parlak, sağlıklı ve genç bir görünüme kavuşturmaktır.

Leke Tedavisi

Cilt lekeleri günümüzde çoğu insan arasında çok yaygın bir sorundur. Bu sorunun nedenleri arasında doğum lekeleri, pigmentasyon bozuklukları, deri döküntüleri ve enfeksiyonlar gibi birçok farklı neden bulunur. Bazı nedenler zararsızdır, ancak diğerleri tıbbi tedavi gerektirir.

Gençlik Aşısı

H-100 olarak da bilinen gençlik aşısı, yaşlanmayla savaşmak için kullanılan en etkili formüllerden biridir. Cerrahi müdahale gerektirmeyen, sonuçları hızlıca görebileceğiniz gençlik aşısı uygulaması, cildi parlak, sağlıklı ve genç bir görünüme kavuşturmaktır.

Botoks Tedavisi

Botoks, estetik başta olmak üzere pek çok tıbbi alanda kullanılan bir yöntemdir. Yüzdeki kırışıklıkları ve ince çizgileri gidermenin en güvenilir ve en kolay yolu budur.

PRP Tedavisİ

PRP veya trombositten zengin plazma tedavisi, bir kişiden alınan kanın, vücutta çeşitli şekillerde tedavi edilmesi planlanan dokulara enjekte edildiği bir tedavi yöntemidir. Saç dökülmesi ve cilt gençleştirme gibi estetik problemlerde ve yaralı tendon, bağ, kas ve eklemlerin iyileşmesini hızlandırmak için kullanılabilir.

Bizimle iletişime Geçin!

Tedavilerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir ya da randevu alabilirisiniz. 

İletişime geçin!
Merhaba!
Merhaba!

Ben Dr. Sezai Fındıklar

Size nasıl yardımcı olabilirim ?