Ana sayfa » Tedaviler » Gençlik Aşısı

Gençlik Aşısı

Gençlik Aşısı

H-100 olarak da bilinen gençlik aşısı, yaşlanmayla savaşmak için kullanılan en etkili formüllerden biridir. Cerrahi müdahale gerektirmeyen, sonuçları hızlıca görebileceğiniz uygulama ile , cildi parlak, sağlıklı ve genç bir görünüme kavuşturmaktır.

 Bu işlem ciltte yaşlanma belirtileri olan ve cildi çevresel faktörlerden zarar gören kişilere belirli miktar ve aralıklarla hyaluronik asit uygulama işlemidir. Saf hyaluronik asit IAL Sistemi, ideal sağlıklı cilt etkisini elde etmek için cilde nüfuz ederek yenileyici ve sıkılaştırıcı bir etki sağlar.

Cilde canlılık, nem ve elastikiyet kazandırarak, dokuların onarımı ile cildin yenilenmesini sağlayan hyaluronik asit hem cildin yaşlanmasını önler hem de Dolgu, botox ve mezoterapi gibi diğer anti-aging uygulamaları ile tamamlayıcı bir tedavi olarak kullanılabilir.  Redermalizasyon işlemi cildin canlanıp nem kazanması, elastikiyetin artırılması, ince kırışıklıkların giderilmesi ve lekelerin açılmasın da etkinlik sağlar.

Gençlik Aşısı Hangi Cilt Problemlerinde Tercih Edilir?

  • -Cildin yaşlanmaya bağlı sarkması
  • -Cildin yaşlanmaya bağlı kırışması
  • -Cildin sigara kullanımı nedeniyle zarar görmüş olması
  • -Cildin güneşin zararlı etkilerine maruz kalmış olması
  • -Ciltte geçmiş ya da devam eden akne problemi görülmesi
  • -Cildin nemini kaybetmesi
  • -Cildin matlaşması, canlılığını yitirmesi

Gençlik Aşısı (H-100) Nasıl Uygulanır?

Önce gençlik aşısının uygulanacağı bölgeye anestezik krem ​​sürülür. Anestezik krem ​​cilt üzerinde etkili olmaya başladığında işleme başlanabilir. Çok ince bir iğne yardımı ile hyaluronik asit belli bir bölgeye enjekte edilir. Bu işlem, alanın genişliğine bağlı olarak ortalama 15 ila 20 dakika sürer. Müdahalenin hemen ardından uygulamanın etkisi hissedilmeye başlandı. Parlaklık ve canlılık etkileri ikinci günden itibaren ortaya çıkar ve zamanla artar.

Gençlik Aşısı hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İletişime geçin!
Merhaba!
Merhaba!

Ben Dr. Sezai Fındıklar

Size nasıl yardımcı olabilirim ?