Ana sayfa » Tedaviler » Kırışıklık Tedavisi (H-100)

Kırışıklık Tedavisi (H-100)

Kırışıklık Tedavisi H-100 (Gençlik Aşısı), insan vücudunda doğal olarak bulunan, ancak yaşla birlikte değişen Glicine, L-Proline, L-Lysine ve L Leusin gibi hyaluronik asit ve esansiyel amino asit içeriğine sahip patentli bir serumdur. azaltın. Türkiye’nin bir ilki ve H100, hyaluronik asit içeren mannitol sayesinde sadece mannitol içeren bir kokteylde dokularda cildi yenileyebilir.

H-100 (Gençlik Aşısı) Uygulaması Hangi Alanlara Yapılır?

Yüz, boyun, el üzeri, gıdı ve dekolte bölgelerine uygulama yapılmaktadır.

H-100 (Gençlik Aşısı) Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

İçerdiği mannitol, esansiyel amino asitler ve vitaminler sayesinde cilde nem sağlamak, cildi gençleştirmek, cilt kalitesini artırmak, elastikiyet kaybını ve cilt sarkmalarını azaltmak için kullanılabilir.

Kolajen sentezinin tekrar başlatılmasına katkı sağlayarak kırışıklıkların azalmasına, cilt sarkmasının ve gevşemesinin toparlanmasına destek olur.

H-100 (Gençlik Aşısı) Uygulamasının Süresi ve Aşamaları Nedir?

Derinizdeki şikayete göre uygulama sıklığı ve süresi, kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.

Genç ciltler: 2 Seans (14-21 gün)

Orta yaşlı ciltler: 2-3 Seans (14-21 gün)

Yıpranmış ciltler: 3-5 Seans (7-14 gün)

H-100 (Gençlik Aşısı)   Uygulaması Öncesinde ve Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İşlemden önce aspirin, kan sulandırıcı ilaçlar ve alkol kullanılmamalıdır. Ameliyattan 1 hafta öncesine kadar glikolik asit içeren kremler kullanılmamalı, kese-peeling gibi cilt soyma işlemleri yapılmamalıdır. Makyajsız kullanılması tavsiye edilir. Uygulama alanına dokunmayınız. Uygulamadan bir gün sonra duş almamalısınız. Ovma ve peeling gibi uygulamalar cildi soymak için kullanılmamalıdır Direkt güneş ışığından kaçının ve önerilen kremi kullanın.

H-100 (Gençlik Aşısı)  Uygulaması Kimler İçin Sakıncalıdır?

H-100 (Gençlik aşısı), tedavi edilecek bölgede aktif yara veya enfeksiyonu olan kişiler, yüz felci hastaları, kanser hastaları, diyabet hastaları, kan pıhtılaşma sorunları, birden fazla ilaca ihtiyaç duyan kalp hastalığı hastaları ve gençleri etkileyebilecek kişiler için uygun değildir. Serum uygulama problemi olan hastalar. Herpes (herpes hastalığı) ve kanser öncesi cilt lezyonları için geçerli değildir. Hamile kadınlar bir uzmanın yazılı onayı ile başvurabilir. 18 yaşın altındaki bir kişiye ebeveyninin eşlik etmemesi durumunda herhangi bir işlem yapılmayacaktır.

H-100 (Gençlik Aşısı) Uygulamasının Yan Etkileri Nedir?   

İşlemden sonra kişinin günlük hayatını etkileyecek herhangi bir sakınca yoktur. Karşılaşılabilecek yan etkiler (kızarıklık, kanama, morluk, alerjik reaksiyon, yanma, kaşıntı, ödem) ortalama 5-7 gün içerisinde geçer. Komplikasyon oluşması halinde iyileşme süreci kişinin cilt tipine göre farklılık gösterebilmektedir.

Kırışıklık tedavisi hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime geçin!
Merhaba!
Merhaba!

Ben Dr. Sezai Fındıklar

Size nasıl yardımcı olabilirim ?